AXOR = prabanga, solidumas, išskirtinumas

Išskirtinė vonios kambario atmosfera su išskirtinėmis kolekcijomis

AXOR yra „Hansgrohe“ gamintojo prekinis ženklas jau daugelį metų diktuojantis madas bei dizaino tendencijas vonios kambariui. AXOR siūlo išskirtinio dizaino produktus ir vonios kambario koncepcijas, kuriamas bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais interjero dizaineriais ir architektais: Philippe Starck‘u, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front, Nendo, broliais Bouroullec‘ais ir daugeliu kitų.

AXOR siūlo individualius sprendimus išrankiausiems klientams. Daugelį AXOR kūrinių galima vadinti šedevrais, kurie gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. AXOR suteikia daug galimybių profesionaliems vonios kambario projektuotojams – interjero dizaineriams ir architektams – genialių estetikos ir funkcionalumo idėjų įgyvendinimui. AXOR produktai pritaikomi įvairiems stiliams, todėl kiekvienas klientas išsirinks tai, kas jam mieliausia: ar tai būtų minimalistinis vonios kambarys, ar modernus, ar avangardinis.

ax_citterio-e_keyvisual_slide_730x411

AXOR Manufaktur – specialių spalvų paviršiai ir individualūs sprendimai

Pageidaujant, galime pasiūlyti 15 įvairių spalvų padengimus maišytuvams, dušo produktams ir aksesuarams. Taip pat galime įgyvendinti įvairius kliento ar projektuotojo pageidavimus – pagaminti aukštesnį ar žemesnį nurodyto dydžio maišytuvą, uždėti kliento logotipą ar užrašą ir t.t.

AXOR_pavirsiai

Mūsų dizaino kolekcijos suteikia galimybę sukurti vonios kambario atmosferą pagal kliento gyvenimo būdą ir komforto reikalavimus.

Kuo skiriasi Hansgrohe ir AXOR? O kuo skiriasi Toyota ir LEXUS?

Labai Gerai ir DAR Geriau! Štai Jums ir atsakymas.

AXOR katalogai

Daugiau informacijos apie AXOR

2016.01.27