Duravit „L-Cube“ baldai ir „C-Bonded“ – nauja technologija baldiniams praustuvams

Duravit gamintojas nuolat kuria novatoriškus dizaino ir funkcijų sprendimus išrankiausiems. Mes ir vėl turime pasiūlyti kai ką ypatingo!

RAMYBĖ. ŠVARA. ERDVĖ KONTEM­PLIACIJAI. ŠTAI TAIP DIZAINERIS CHRISTIAN WERNER APIBŪDINA SAVO VIZIJĄ, IŠ KURIOS KILO „L-CUBE“ – VONIOS KAMBARIO BALDŲ LINIJA, KURIOJE NERASITE NĖ VIENO NEREI­KALINGO ELEMENTO. TAIP MAŽIAU BLAŠKOMAS VONIOS NAUDOTOJAS ĮKVEPIAMAS VISAPUSIŠKAM ATSIPA­LAIDAVIMUI IR POILSIUI.

09_c-bonded_technology_with_Darling_New18_0358

01_c_bonded_technology_with_Darling_New_07_1000

08_c_bonded_technology_with_Darling_New_14_0318

03_c-bonded_technology_with_Darling_New_0230 

07_c_bonded_technology_with_Darling_New_09_0246

UNIKALIOS DETALĖS

Unikalią šios vonios kambario baldų serijos ypa­tybę galime įžvelgti detalėse: šešėlio tarpai tarp stalviršių ir kriauklės suteikia galimybę valdyti stalčius bei dureles be jokių rankenų. Be kita ko, sėkminga minimalizmo ir išmanaus dizaino sąveika „L-Cube“ serijai suteikia vizualinio len­gvumo pojūtį. Juk estetika – ne mažiau svarbi nei komfortas.

NAUJA TECHNOLOGIJA. NAUJAS PURIZMAS

Panaudojant visiškai naują techninį „Dura­vit“ išvystytą sprendimą, praustuvė „Darling New“ su spintele „L-Cube“ serijoje sujungtos novatorišku būdu. Keraminė kriauklė puikiai tinka baldui, nes ją gaminant buvo suskaičiuojamas kiekvienas mili­metras. Baldų medžiagos susilieja ir atrodo kaip vienas, neatskiriamas vienetas. „Darling New c-bonded“ praustuvės kartu su baldų serija L-Cube leidžia jums sukurti naują puristinį praus­tuvo sprendimą ir suteikia daugiau laisvės kuriant vonios kambario dizainą.

LENGVAS, TAČIAU YPAČ TVIRTAS

Ypatingai tvirtas keraminis „Darling New c-bon­ded“ praustuvės paviršius pagamintas iš nau­jos keraminės kompozicijos DuraCeram®, kuri pasižymi nejautrumu – galėsite būti ramūs, kad valydami paviršių jį tikrai išsaugosite nepažeistą. Dėka tvirtos, ilgalaikės ir vandeniui itin atsparios kriauklės bei spintelės sąjungos, vonios kambario valymas nuo šiol bus ne darbas, bet lengvas malo­numas!

ASMENINIS PRISILIETIMAS

Baldų paviršiai be rankenų sukuria ne vien vizu­alios ramybės ir atsipalaidavimo pojūtį, bet tuo pačiu juos lengva ir patogu valyti. Didelės įta­kos mūsų emocijoms turi ir spalva. Baldų serijos „L-Cube“ kūrėjai siūlo galimybę pasirinkti net iš 11 skirtingų medžio dekoro, 6 tikro medžio fanerų ir 13 lako apdailos variantų. Taip derindamas skir­tingus paviršius bei spalvas kiekvienas vonioje gali susikurti unikalią asmeninę atmosferą, atitin­kančią visus estetinius poreikius bei reikalavimus.

Visi paviršiai, pagaminti iš medžio, kurie yra ne tik tvirti, bet ir ypač lengvai prižiūrimi bei atsparūs UV spinduliams. Medinės faneros sudarytos iš plonyčių tikro medžio sluoksnių ir yra padengtos melamino dervos danga, puikiai apsaugančia baldus nuo drėgmės. Šios serijos paviršiai vonioje sukuria šiltą, natūralaus pojūčio ir estetikos įspūdį. Lako paviršiai sudaryti iš kelių medžiagos sluoksnių taip sukurdami ypatingai aukštos gaminių kokybės bei jų apdailos įspūdį.

DĖMESYS INDIVIDUALUMUI

„Duravit“ vonios kambario naudotojui siekia suteikti ypatingą individualumą, tad kiekviena naujosios „L-Cube“ serijos spintelė gali būti pri­taikoma atsižvelgiant į kiekvieną pirkėjo idėją bei viziją. Baldo dydis priklauso nuo jūsų pageida­vimų: pasirinkite norimą spintelės aukštį, plotį ir gylį individualiai (galimi matmenys nuo 600mm x 250mm x 200mm iki maksimalaus 2000mm x 500mm x 363mm dydžio).

TVARKOS!

Vonioje esame linkę kaupti įvairiausių dalykė­lių, kurių kartas nuo karto prireikia kiekvienam šeimos nariui. „L-Cube“ baldų serijoje palaikyti tvarką stalčiuose ir spintelėse lengva – nevel­tui tam pritaikytas „L-Cube“ spintelių bei stalčių interjeras. Kiekvienos spintelės/stalčiaus viduje rasite kelis skirtingus skyrius, pritaikytus laikyti tiek didesnius, tiek mažesnius daiktus, kurių pri­reikia ir kasdien, ir rečiau.

LENGVUMO TEIKIAMAS KOMFORTAS

Maksimalų komfortą naudojantis „L-Cube“ bal­dais užtikrina „spustelėjimo“ (angl. „tip on“) tech­nologija bei savaime užsidarančių durelių funk­cija. Praustuvės spintelėje esantys stalčiai atsidaro vos spustelėjus priekinę sienelę, o užsidaro jie savaime – ypač lengvai ir paprastai. Jums beveik nieko nereikia daryti!

HARMONIJA IR TAUPUMAS

Šiai serijai pritaikyti ir išmanieji „L-Cube“ veidro­džiai, turintys „šviesos rėmelį“. Rėmelis ir energiją taupantis LED apšvietimas gali būti įjungiamas ir išjungiamas vienu paprastu rankos judesiu. LED apšvietimas užtikrina nepriekaištingą, neakinantį ir dar – reguliuojamą apšvietimą. Veidrodžių plo­tis yra tobulai susietas su „L-Cube“ baldų serijos baldų pločiu, taip vonios kambariui suteikiamas harmonijos pojūtis.

 PRAKTINIS VARIANTAS

„L-Cube“ baldų serijos kūrėjai taip pat siūlo prak­tiškas atviras lentynas, kurios vonioje gali būti montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tarpusavyje derindami skirtingus medžiagos paviršius bei parinkdami „Duravit“ vonios kamba­riui skirtą vonios įrangą, sukursite tikrą savo svajo­nių vonią, iš kurios nesinorės išeiti ilgai. Suteikite laisvės vaizduotei.

Daugiau informacijos apie „C-Bonded“

 2000px-Logo_Duravit_svg

2016.05.09