„Duravit“: nauja universalių veidrodžių programa

VEIDRODŽIAI ŠVIESOS KARALYSTĖJE

Būdami neatsiejamas kiekvienos vonios elementas, veidrodžiai turi reikšmingą poveikį mūsų nuotaikai ir bendrai atmosferai. Tačiau kokia nauda, jei vonios kambarį sutvarkome nuostabiai, visai neatskleisdami didžiausių jos privalumų? „Duravit“ turi atsakymą: lankstus aukščiausios kokybės veidrodžių asortimentas, kuris harmonizuoja kiekvieno vonios kambario stilių ir jame apjungia dizainą, kokybę ir praktiškumą.

Nauja „Duravit“ veidrodžių programa siūlo universalius dizaino sprendimus, kurie sukuria pridėtinę vertę privačių ir komercinių pastatų vonios kambariams. Veidrodžiai užtikrina optimalų ir gražų apšvietimą. Jūsų individualių idėjų realizavimui siūlomi trys skirtingi apšvietimo variantai:  viršutiniame veidrodžio krašte, dvigubi šviesos šaltiniai veidrodžio šonuose arba netiesioginis apšvietimas aplink visą veidrodžio formą.

02_Mirror_range_2016

03_Mirror_range_2016

01_Mirror_range_2016

„Duravit“ dizaineriai, orientuodamiesi į tris vartotojo poreikių lygius sukūrė tris naujos veidrodžių kolekcijos variantus: „gerą“, „geresnį“ ir„geriausią“. Tinkami panaudojimui tiek privačioje, tiek komercinėje erdvėje, šios serijos gaminiai užtikrins optimalų ir estetiškai patrauklų vonios apšvietimą tada, kai jis ypač svarbus: žvelgiant į veidrodį.

GERAS – GERESNIS – GERIAUSIAS (Good – Better – Best)

„Geras“ (Good): Šiame variante visi modeliai valdomi spaudžiant jungiklį sienoje.

„Geresnis“ (Better): Šiame variante apšvietimas valdomas panaudojant veidrodyje esantį sensorių – apšvietimą įjungti ir išjungti galite rankos judesiu.

„Geriausias“ (Best): Šiame variante apšvietimas taip pat valdomas rankos judesiu, o veidrodyje įmontuotas šildymo mechanizmas apsaugo veidrodį nuo rasojimo.

Duravit_Good-Better-Best3

 

Veidrodžiai ir jų spintelės iš „Duravit“ pasižymi elegantiška ir neutralia aliuminio spalvos apdaila bei yra sujungti į universalų veidrodžių asortimentą. Lakoniškas dizainas, keletas skirtingų pasirinkimo galimybių užtikrina, kad šie veidrodžiai puikiai tiks bet kuriam vonios kambariui ar prausimosi zonai. Be kita ko, derindami šiuos veidrodžius prie jūsų turimų vonios baldų neturėsite jokių problemų – jie puikiai tinka visur.

DURAVIT veidrodžių kainynas ir informacija lietuviškai

2000px-Logo_Duravit_svg

2016.06.16