„Duravit“ naujienos 2017

Luv” – šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurį sukūrė Cecilie Manz, jungia skandinavišką minimalizmą su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijai būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei kraštai. Dizainerės pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Rezultatas yra nauja dizaino kalba, kuri yra ir minimalistinė ir elegantiška, tačiau interpretuojama visuomet labai individualiai.

„Luv“ praustuvai

Tikslūs kraštai ir aiškios formos.  „Luv” serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios keramikos  „DuraCeram®”. Naudojant šią medžiagą gali būti sukurti ypatingai tikslūs praustuvų kraštai, o ovalios formos praustuvai pasižymi ypatingai aiškiomis ir dailiomis formomis. Praustuvai siūlomi su intergruota platforma maišytuvui arba be jos, kuri gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Keraminis ventilio dangtelis užtikrina solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni praustuvų kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui – ovalaus praustuvo dubuo viduje yra itin talpus. Šalia klasikinio balto glazūruoto varianto, „Luv“ serijos praustuvai jau siūlomi ir su išoriniu matiniu baltu, pilku bei smėlio spalvos paviršiumi. Ypatingai kombinacijoje su baldų paviršiais, toks paviršius sukuria bendrą harmoningą įspūdį, kuris visiškai dera su skandinavišku stiliumi.

Kolekcijoje taip pat yra sprendimai mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruota platforma maišytuvui labai patogi ir kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Tai ypatingai taupo erdvę.

„Luv” baldai

Nesenstantis minimalizmas. „Luv” serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius., kurie atsidaro ir užsidaro labai švelniai dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos. Atskirai užsakomi vidiniai stalčių dėklai yra iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White”, „Nordic White, „Taupe”, „Stone grey”, „Light blue” ar „Night blue” leidžia susikurti iškirtinai individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus amerikietiško riešutmedžio. Švelniai užapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, tuo tarpu plonos linijos užtikrina eleganciją ir lengvumą.

XXL veidrodžiai

Veidrodžiai su užapvalintais kraštais taip pat yra šios kolekcijos dizaino kalba. Jie idealiai išpildys kolekcijos dvasią vonios kambaryje. Bekontaktis apšvietimo įjungimas su įvairiais LED apšvietimo variantais bei veidrodžio pašildymo funkcija užtikrins naudojimosi komfortą kiekvienoje situacijoje, net ir po karšto dušo.

„Luv” kolekcijos vonios

Vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Siūlomi įvairūs vonių variantai: laisvai stovinti, statoma prie sienos, kairinė ar dešininė. Pageidaujant galima užsakyti vonią su pripilimu, oro masažu ar su integruota įranga muzikai.

Vero Air”

Nauja nesenstančios geometrijos interpretacija: jau nuo 2001 metų „Duravit“ asortimente siūloma „Vero“ vonios kambario kolekcija, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. O dabar atėjo „Vero Air“ laikas. Tai išbaigta nauja vonios kambario kolekcija, kurioje dera naujausi techniniai pasiekimai su nepamirštamu originaliu dizainu. Tikslumas ir tobulos proporcijos yra neatskiriami šios serijos bruožai.

„Vero Air“ praustuvai

Aiški geometrija sukuria aiškią eleganciją. „Vero Air” praustuvams būdingi aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, optimizuotos proporcijos ir ploni kraštai. Lyginant su iki šiol egzistuojančia „Vero“ serija, naujos serijos praustuvai atrodo lengvesni ir elegantiškesni.

„Vero Air“ baldai

„Vero Air“ praustuvai gali būti komplektuojami su jau egzistuojančia „Vero“ baldų programa, kuri idealiai atitinka šios serijos individualumą. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos patobulintos ir preciziškai priderintos „Vero Air“ spintelės. Siūloma daug įvairių individualių sprendimų.

Stilingos chromuotos metalinės kojos puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis yra reguliuojamas.

„Vero Air“ unitazas ir bidė

Ne tik išoriškai, bet ir funkcionaliai „Vero Air“ unitazas yra tam tikra sensacija. Pagrindinė unitazo ir bidė forma yra stačiakampis, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Bendras dizaino vaizdas yra ir geometriškai tikslus ir harmoningai apvalus. Unitaze integruota naujausia Rimless® technika, ir tai yra didelis pasiekimas, kadangi ji taip ištobulinta, kad ji pirmą kartą realizuota stačiakampio formos unitaze. Ergonomiškai suprojektuotas unitazo dangtis labai paprastai nuimamas išvalymui. Šios serijos unitazus galima užsakyti su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi ar su higieninio dušo funkcija sukomplektuotu dangčiu „SensoWash® Slim“.

„Vero Air“ vonios

Visų versijų „Vero Air“ vonios yra idealaus stačiakampio formos. Siūlomos laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės versijos. Besiūlis akrilinis uždengimas pabrėžia vonios dizaino harmoniją. Dėl itin plonų 55 mm vonios kraštų vonios viduje yra daug daugiau erdvės. Visos vonios gali būti užsakomos su šoniniu arba dugniniu vandens pripilimu. Siūlomos versijos su masažine oro sistema, LED apšvietimu ir garso sistema. Viskas, ko reikia atsipalaidavimui ir komfortui. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu uždengimu.

„DuraSquare“ – naujo dizaino praustuvai ir vonios

Naujos serijos „DuraSquare“ praustuvai pasižymi ryškiu, tiksliu, stačiakampio formos dizainu, kuris tuo pačiu yra ir labai lengvas. Praustuvai yra ne tik nesenstančio dizaino formų, bet ir ilgaamžiai ir patvarūs, nes pagaminti iš specialios itin tvirtos „DuraCeram®“ keramikos. Sienelių storis tik 5 mm.

Prie „DuraSquare“ praustuvų siūlomos naujos metalo konsolės. Jas galima užsakyti matinės juodos spalvos arba chromuotas. Papildomai galima užsakyti rankšluosčių laikiklį kairėje arba dešinėje.

„DuraSquare“ vonios puikiai dera prie šios serijos praustuvų. Jos pagamintos iš inovatyvios mineralinio mišinio medžiagos „DuraSolid®“, kuri yra itin maloni kūnui. Maksimaliam komfortui papildomai siūloma oro masažo sistema ir garso sistema.

„Shower + Bath” – vonia su dušu viename

Žmonės, kurie gyvena miestuose, dažnai pageidauja inovatyvių sprendimų mažoms erdvėms. „Duravit“ gamintojas kartu su „EOOS“ sukūrė vonios ir dušo kombinaciją, kuri optimizuoja erdvę vonios kambaryje. Čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Ji ypatinga ir tuo, kad į vonią galima lengvai įžengti.

2017.03.21