„Zehnder“ vandeninės lubų plokštės spinduliniam šildymui ir vėsinimui

Spindulinių lubų plokščių šildymo ir vėsinimo principai.

„Zehnder“ spindulinės lubų plokštės veikia natūraliu gamtos principu, kuris yra identiškas saulės gaminamai šilumai. Tiesioginė saulės šviesa šaltą žiemos dieną leidžia mums jaustis šiltai ir patogiai, nepaisant šalto oro.

Saulės šilumos efektas yra sukuriamas elektromagnetinėmis bangomis. Kai ši energija kontaktuoja su žmogaus kūnu, ji pavirsta šiluma. „Zehnder“ spindulinės plokštės, naudojamos šildymui, veikia tuo pačiu principu.

Spindulinių lubų plokščių vėsinimo funkcija veikia tuo pačiu principu, tačiau šiuo atveju, žmonės ir daiktai kambaryje perduoda savo skleidžiamą šilumą šaltai lubų plokštei.

ŠILDYMAS. Veikimo principas

 

VĖSINIMAS. Veikimo principas

PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Spindulinio šildymo ir vėsinimo principas gali būti naudojamas įvairioms patalpoms ir pastatams.

„Zehnder“ spindulinių lubų sistemos jau dešimtmečius naudojamos apšildyti patalpas, kurių aukštis iki 30 metrų. Jau seniai įrodyta, kad šios šildymo ir vėsinimo sistemos yra efektyviausios ir lyginant pvz. su orinio šildymo sistemomis sutaupo virš 40% eksploatacijos kaštų!

Zehnder lubų plokštės labai dažnai yra naudojamos sandėlių, gamyklų, sporto centrų, prekybos salių, biurų bei viešųjų įstaigų, tokių kaip mokyklos ar ligoninės, šildymui ir vėsinimui. Šios sistemos jau seniai yra pagrindinis komponentas įvairiuose inovatyviuose statybos projektuose.

Mūsų įgyvendinti projektai:

Gamyklos, logistikos centrai ir sandėliai

Energijos efektyvumas: spindulinio šildymo lubų plokštės gali apšildyti dideles ir aukštas patalpas, tuo pačiu taupydama energijus resursus.

 

Sporto centrai

Komfortiška aplinka: tolygus temperatūros paskirstymas užtikrina optimalų komfortą. Lubinių plokščių spinduliuojama šiluma leidžia siekti geriausių rezultatų sporte.

 

Parodų ir prekybos centrai

Vietos taupymas: kadangi spindulinio šildymo sistemos montuojamos palubėje, jos palieka daug vertingos erdvės ant grindų.

 

Biurai

Optimaliai pritaikyta pastatams ir žmonėms: Zehnder lubinės plokštės pasižymi specialių formų ir spalvų gausa. Jos komplektuojamos įvairiais dydžiais, todėl tai palengvina jų naudojimą ir nereikia papildomų išlaidų specialiems sprendimams.

 

Mokyklos

Puikūs pasiekimai: komfortiškas patalpos klimatas pagerina moksleivių sugebėjimus ir koncentraciją. Šildymo sistemos montavimas prie lubų, leidžia laisvai naudoti erdvę ant grindų ir sienų. Nereikia dažnai remontuoti radiatorių ir rūpintis papildoma prevencine apsauga nuo sužalojimų ar nudegimų.

 

Ligoninės 

Higieniška ir sveika: spindulinio šildymo plokštės yra ypatingai higieniška alternatyva ligoninėms ir slaugos namams.

 

„Zehnder ZIP“ spinduliuojančių lubų plokščių pristatymas lietuvių kalba:

 

„Zehnder ZIP“ spinduliuojančių lubų plokščių pristatymas rusų kalba:

 

„Zehnder Carboline“ sistema integruota į pakabinamas lubas:

 

„Zehnder ZBN“ plokščių montavimas:

 

Zehnder katalogas apie vandenines spindulinio šildymo/vėsinimo lubų plokštes LT

Katalogai apie įgyvendintus projektus:

Daugiau informacijos apie Zehnder lubų plokštes čia

Informacinis internetinis puslapis rusų kalba – daug įvairios informacijos, įgyvendinti projektai, montavimo instrukcijos, techninė informacija ir t.t.

Turite projektą? Kreipkitės ir mes mielai Jums padėsime priimti geriausią sprendimą.

2017.03.22