„hansgrohe RainScent”: jausmingas aromatas įvairiems pojūčiams duše

Naujasis „hansgrohe RainScent“ aromatų pasaulis paprastą dušą paverčia kvapniu ir jausmingu dušo potyriu. Akimirkai galite palikti kasdienybės skubą ir pasikrauti naujos energijos. Penki galimi aromatai yra pritaikyti skirtingoms nuotaikoms ir poreikiams. Paverskite savo vonios kambarį labai asmeniška gerovės oaze.

Kvepiančios akimirkos su vandeniu

Emocinė gerovė žmonėms tampa vis svarbesnė. Auga poreikis ritualams, kurie sulėtina kasdienį gyvenimo tempą ir atkuria pusiausvyrą. Visų pirma modernus vonios kambarys pastaraisiais metais tapo vieta, kur galime atsipalaiduoti, nusiraminti ir atsigauti. Multisensorinė patirtis taip pat tampa vis svarbesnė visose gyvenimo srityse. Todėl nauja aromatų patirtimi duše siekiama globoti ir puoselėti kūną bei sielą.

 „RainScent“ aromato tabletės yra penkių skirtingų kvapų:

  • rozmarinas/citrusas suteikia energijos ir gaivumo dienos pradžiai bei atsiplaidavimą po darbų
  • raminanti levanda atpalaiduoja ir nuteikia ramiai dienai
  • vaisinis granatas padeda gerai nuotaikai ir optimizmui
  • bergamotė suteikia šviežumo, naujos gaivos ir energijos  
  • švelnus eglės kvapas atpalaiduoja ir primena pasivaikščiojimą mišku

Tirpstanti dušo aromato tabletė įstatoma į dėklą, kuris dedamas ant grindų. Dėklas yra specialiai sukurtas šioms tabletėms, todėl užtikrina idealų ir stabilų kvapo išsiskyrimą. Tabletės praturtintos natūraliais eteriniais aliejais ir visiškai ištirpsta per dešimt minučių trunkantį dušą. Dėklą sudaro dvi dalys: korpusas ir dangtelis. Jis pagamintas iš plastiko, o apatinė dalis pagaminta naudojant 3D spausdinimo technologiją. Dėklas lengvai valomas, nes jį galima tiesiog įdėti į indaplovę.

Galima užsakyti tokius komplektus:

Art.Nr.21140700 Dėklas tirpstančioms dušo tabletėms ir kvepiančios dušo tabletės 2vnt.
Art.Nr.21146000 Tirpstančios įvairių kvapų dušo tabletės, 5 vnt.

2019.11.27