„Hansgrohe“ – dizaino lyderis santechnikos pramonėje

Dizaino lyderis pagal IF reitingą

Pagal naujausią 2017 metų Tarptautinio Dizaino Forumo (International Design Forum – iF) vertinimą, kompanija „Hansgrohe Group“ su prekiniais ženklais „AXOR“ ir „hansgrohe“, surinkusi 1040 taškų yra 6 pozicijoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretenduojančių kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius žymius prekinius ženklus, kaip „Audi“, „BMW“ ar „Apple“. Tarp visų santechnikos gamintojų „Hansgrohe” kompanija yra lyderė!

IF kompanijų reitingus galima surasti čia, įvedus į paiešką gamintojo pavadinimą: http://ifworlddesignguide.com 

Ypatingas įvertinimas 2017 m. kovą – prestižinis apdovanojimas „iF Gold Award”, suteikiamas už išskirtinį dizainą. Šis apdovanojimas „Hansgrohe“ kompanijai suteiktas už „AXOR“ prekinio ženklo „AXOR Uno“ serijos maišytuvų dizainą.

„Hansgrohe” kompanijai kuriantys dizaineriai yra pripažinti visame pasaulyje: Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kiti. Jų kūrybingumas leidžia „Hansgrohe” gamintojui ilgą laiką užimti tvirtą lyderio poziciją, diktuoti madą ir tendencijas vonios kambario dizainui bei nuolat pateikti begalę technikos naujovių. Juk ne be reikalo „Hansgrohe”maišytuvai, dušai ir dušo sistemos yra pelnę daugybę prestižinių tarptautinių apdovanojimų.

www.hansgrohe.lt

2017.03.23