„hansgrohe Tecturis“ – mėgaukitės vandeniu naujų dizaino formų maišytuvais

„hansgrohe“ sukūrė dvi maišytuvų linijas „Tecturis S“ ir „Tecturis E“, kurios minimalistine išvaizda pabrėžia vandens estetiką ir funkcinį grožį. Apvalūs kaip koncentriniai apskritimai vandenyje į jį kažką įmetus arba tiesūs kaip sodri vandens srovė. Kiekvienam interjero stiliui ir dizaino pasirinkimui yra tinkamas sprendimas. Nustebinkite savo mylimiausius „Tecturis“ maišytuvais!

Dvi naujos architektūrinių maišytuvų linijos – įkvėptos vandens

Kas architektūrą ir dizainą padaro puikiais? Tai ne formos, medžiagos ir savybės. O tai, kas verčia mus jaustis: įmantriai, rafinuotai, ypatingai. Naudodami „Tecturis“ Jūs galite susikurti individualizuotą erdvę, kurioje idealiai dera architektūros principai, komfortas, funkcionalumas ir tvarumas. „Tecturis“ yra tobulas aptakaus dizaino ir gryno vandens malonumo derinys. Šie naujieji „hansgrohe“ maišytuvai paverčia vonios kambarį gražiai suprojektuota gyvenamąja erdve, o vandens naudojimą – estetine patirtimi. Jūs galite pasirinkti: švelniai suapvalintą dizainą (Tecturis S) arba linijines, kampuotas dizaino formas (Tecturis E).

Minimalistinis – nuo rankenos iki korpuso ir iki snapelio

 • Ikoninės maišytuvų linijos. Jūs galite išreikšti save dvejomis dizaino formomis ir keturiomis patraukliomis „FinishPlus“ paviršiaus spalvomis. „Tecturis“ siūlomas chromuotas, o taip pat matinės juodos, matinės baltos ir šveistos bronzos spalvomis.
 • Galimi įvairūs modeliai, todėl išsirinksite Jums labiausiai tinkantį, pavyzdžiui, siūlomas dviejų skylių sieninis maišytuvas arba dviejų skylių į praustuvą montuojamas maišytuvas, valdomas viršuje arba šone. Pastarasis turi didelį pranašumą, nes sumažina vandens purslų ir kalkių nuosėdų susidarymą, todėl valymas yra paprastesnis.
 • Puikus dizainas rūpinasi aplinka. „Tecturis“ maišytuvuose  yra EcoSmart+ taupymo funkcija, kuri sumažina vandens suvartojimą iki 4 l/min, bet nesumažina funkcionalumo vandens džiaugsmo. Be to, CoolStart funkcija padeda taupyti energiją.
 • Vonios kambario planavimas viena dizaino kalba. Su „Tecturis“ vonios kambario atmosferą galima suplanuoti nuo A iki Ž, naudojant apvalius arba kampuotus maišytuvus. Prie „Tecturis“ galima puikiai derinti ir kitus derančių formų „hansgrohe“ gaminius.

Nesvarbu, ar lengvas ir švelniai suapvalintas (kairėje), ar išraiškingas ir linijinis: „Tecturis“ atspindi skirtingus dizaino požiūrius ir skirtingas vandens savybes.

„Tecturis S“: Įkvėptas raminančios vandens tėkmės

„Tecturis S“ atspindi vandens minkštumą ir sklandumą. Elegantiškai suapvalintas dizainas ir švelnios linijos įkūnija tikrą atsipalaidavimą ir gerovę. „hansgrohe“ netgi pritaikė integruotą aeratorių „Tecturis S“ dizainui, kad sukurtų tobulą išvaizdą ir pojūtį. Dėl grakštaus dizaino ir padidinto „ComfortZone“ – aukščio iki snapo, Jūs taip pat galite turėti daugiau vietos judėti prie praustuvo.

Ramus naujojo „hansgrohe“ maišytuvo „Tecturis S“ charakteris paverčia kiekvieną vonios kambarį sveikatingumo oaze.

„Tecturis S“: Pagrindinės savybės

 • Grakštus siluetas. U formos maišytuvo kasetė yra užpakalinėje korpuso dalyje, todėl maišytuvas yra lieknas ir atrodo itin lengvai.
 • Dizaino harmonija nuo A iki Ž: „Tecturis S“ maišytuvas lepina akis ir rankas savo liekna forma ir visiškai geometrine, cilindrine forma.
 • Švelniai lenktas snapas su integruotu aeratoriumi. „hansgrohe“ tai taip pat pritaikė „Tecturis S“ dizainui – kad būtų tobula išvaizda ir pojūtis.
 • Nauja rankena. U formos „Tecturis S“ maišytuvas valdomas šone, o tai reiškia, kad gali apsitaškyti šalia maišytuvo, o ne ant snapelio, taip susidarys mažiau kalkių nuosėdų ir bus mažiau valymo.
 • Tvarios „hansgrohe“ technologijos. „Tecturis S“ turi „EcoSmart+“ ir „CoolStart“, todėl Jūs taupysite vandenį ir energiją. Tai svarbu aplinkai ir piniginei.
 • Srovės režimas su „AirPower“. Vandens srovė prisotinta oru iš „Tecturis S“ maišytuvo bėga sodriais lašeliais. Vandens srautas pabrėžia apvalią maišytuvo dizaino formą.

„Tecturis E“: Pabrėžia vandens grynumą

„Tecturis E“ atspindi vandens skaidrumą ir galią bei žavi savo linijiniu dizainu. Kampuotas purškimas nuolatinį srautą paverčia neįtikėtina patirtimi. Tobula kampuotų formų ir apvalios kasetės integracija sukuria estetinę atmosferą vonios kambaryje. „Tecturis E“ vonios kambario zonoje virsta įspūdinga dizaino išraiška.

Naujasis hansgrohe maišytuvas „Tecturis E“ paverčia stiprų šio įmantraus elemento charakterį malonia patirtimi.

„Tecturis E“: Pagrindinės savybės

 • Kampuotas korpusas su cilindriniu kasetės elementu. Geometrinių formų sąveika yra dizaino akcentas ir leidžia vonios kambaryje įvairius derinius.
 • Tvirtas dizaino pareiškimas be kompromisų: „Tecturis E“ maišytuvo kiekviena detalė yra išpildyta geometrinės formos.
 • Stulbinantis, L formos snapas su integruotu aeratoriumi. „hansgrohe“ pritaikė jį „Tecturis E“ dizainui – tobulai išvaizdai ir pojūčiui.
 • Nauja rankenėlė. U formos „Tecturis E“ maišytuvas valdomas šone, o tai reiškia, kad gali apsitaškyti šalia maišytuvo, o ne ant snapelio, taip susidarys mažiau kalkių nuosėdų ir bus mažiau valymo.
 • Tvarios technologijos, tokios kaip „CoolStart“ ir „EcoSmart+“, padeda taupyti vandenį ir energiją, taip taupomi vertingi ištekliai. Pavyzdžiui, vandenį taupantis maišytuvas „Tecturis E“ teka ne daugiau kaip 4 l/min – išlaikant tą patį komforto lygį.
 • Purškimo režimas su „AirPower“. Stačiakampė „WaterfallStream“ srovė lepins rankas ir veidą oru prisotintais sodriais lašeliais. Vandens srautas pabrėžia linijinę „Tecturis E“ maišytuvo dizaino kalbą.

Dėka švarių linijų ir formų kasdienės vandens procedūros tampa dar malonesnės. Nuoseklaus minimalistinio dizaino „Tecturis E“ užtikrina maksimalų komfortą.

hansgrohe. Atraskite vandens grožį.

2023.03.29