„hansgrohe Rebris“: nauja džiaugsmą teikianti vandens maišytuvų kolekcija

Tai tikras gryno oro gurkšnis vonios kambaryje.

Nauja „hansgrohe Rebris“ vandens maišytuvų šeima skirta žmonėms, kurie mato ir jaučia savo vonios kambarį kaip gerovės vietą. Kur gera ir malonu pabūti, ir norisi būti net ilgiau nei reikia. Kur yra viskas kas Jums atrodo gražu ir kas Jus džiugina. O „Rebris“ džiugina ne tik savo formomis, patogumu naudotis, bet ir itin patraukliomis kainomis.

Rinkitės iš dviejų dizaino variantų: su užapvalintais arba stačiais kraštais. Abu variantai siūlo platų asortimentą visam vonios kambariui ir palaiko tvarų gyvenimo būdą novatoriškomis technologijomis.

„Rebris“ dizainas: dviejų universalių formų ir skirtingų spalvų

Ne visada renovacija turi būti sudėtinga ir brangi. Kartais pakeitus detales gali pasikeisti visas vaizdas. „Rebris“ kolekciją sukūrė pasaulyje pripažinta dizaino studija „PHOENIX“.

Rinkitės „Rebris S“ ir „Rebris E“ pagal Jums labiau patinkančias dizaino formas:

• Švelniai užapvalintos „Rebris S“ formos harmoningai dera prie įvairių vonios stilių.

• Tiesios „Rebris E“ linijos yra nesenstančios ir šiuolaikiškos, todėl puikiai tinka ryškesnių linijų vonios kambario aplinkai.

Abiejų dizaino variantų dizaino kalba apibūdina visą asortimentą – nuo ​​praustuvo maišytuvų iki vonios ar dušo. Tokiu būdu galite sukurti nuoseklų dizainą, atitinkantį Jūsų stilių. Galimi chromuoti arba juodi matiniai paviršiai.

Inovatyvumas ir funkcionalumas: „Rebris“ džiuginančios savybės

Naujasis „Rebris“ Jus sužavės universalumu ir tvirtais argumentais:

• nesenstantis dizainas gali būti harmoningai derinamas bet kurioje vonios kambario aplinkoje, kur mėgaujatės vandeniu.

• „Rebris“ vonios maišytuvai yra patikimi ir kokybiški. Šiais produktais galėsite mėgautis ilgai ir už patrauklią kainą.

• „Rebris“ palengvina priežiūrą. Aeratorių greitai ir paprastai atsukite moneta ir, pašalinę kalkes, vėl įdėkite.

• „Rebris“ palaiko tvarų gyvenimo būdą savo novatoriškomis technologijomis. „EcoSmart+“ sunaudoja net iki 20 % dar mažiau vandens, palyginti su standartiniais taupančiais „EcoSmart“ produktais (iki 4 l/min prie 3 barų). O su „CoolStart“ taupoma dar daugiau energijos, nes su šia funkcija karštas vanduo teka tik tada, kai jo tikrai reikia. Tai turi teigiamą poveikį Jūsų sąskaitai už energiją, taigi ir Jūsų nuotaikai.

Rebris S: švelnus siluetas tinka daugeliui vonios kambario stilių

Rebris E: tiesios formos modernaus vonios kambario stiliui

Daugiau apie „hansgrohe Rebris“: ČIA

hansgrohe. Atraskite vandens grožį.