„hansgrohe Pulsify” – maksimalus komfortas duše, net ir mažuose vonios kambariuose

Dušo patirtis stilingai: dieną pradėkite atgaivinančiu maloniu dušu ryte, o dienos stresą nuplaukite švelnia dušo srove vakare. Tai yra daugelio svajonė, o realybė dažnai atrodo visiškai kitaip. Paprastai trūksta vietos, o ir Jūsų pačių biudžetas greitai sugriauna bet kokias svajones apie prabangų vonios kambarį. Tačiau naujoji šiuolaikinė dušo programa „hansgrohe Pulsify“ atveria naujas galimybes kasdieniam dušui namuose. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos su inovatyvia dulksnos srove „PowderRain” sukuria išskirtinai malonų ir švelnų smulkaus lietaus dušą. Nesvarbu, ar tai didelis šeimos vonios kambarys jūsų namuose, ar mažytis nuomojamame bute, „hansgrohe Pulsify“ siūlo optimalų, individualų dušą kiekvienam vonios kambariui, biudžetui ir skoniui. „hansgrohe Pulsify“ dušo sistemos 260 milimetrų stacionari dušo galva su reguliuojamu kampu leis visiškai atsipalaiduoti po įtempto dienos darbo. Purškimo režimas iš galvos dušo į rankinį dušą yra perjungiamas paprastu mygtuko paspaudimu ant maišytuvo korpuso. Į „ShowerTablet” termostatą ne tik integruoti temperatūros ir vandens srauto valdikliai, bet ir daugiau nei 40 centimetrų ilgio lentyna, kuri yra puiki vieta dušo želei, šampūnui, o šalia taip pat ir laikiklis rankinei dušo galvutei.

Saugumas, Universalumas, Taupumas ir Paprastas Valymas

Protinga vandens tėkmė termostatinio maišytuvo viduje užtikrina didesnį saugumą. Maišytuvo korpuso nešildo viduje esantis karštas vanduo, todėl nemalonus kontaktas su karštais paviršiais yra praeitis. Plokščias „Showerpipe” dušo sistemos profilis yra subtilus ir suteikia daugiau erdvės judėti duše. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos išsiskiria moderniu ir įspūdingu dizainu. Apvalios, lengvai valomos formos puikiai tiks įvairiems vonios kambario stiliams. Be chromuoto, taip pat siūlomi ir spalvoti paviršiai – juodas matinis „Matt Black“ ir matinis baltas „Matt White“, todėl „hansgrohe Pulsify“ idealiai galima derinti įvairioje aplinkoje, ypač gera kombinacija su nauja maišytuvų kolekcija „hansgrohe Vivenis“. Jei reikia daugiau vietos įvairių priemonių laikymui, „hansgrohe“ siūlo „WallStoris” aksesuarų liniją, kurios dizaino stilius yra toks pats. Ši patogi saugojimo sistema siūlo krepšius ir kabliukus, kurie yra tvirtinami tiesiai ant sienos laikiklio ir gali būti miksuojami ir derinami.

Individualiai dušo patirčiai nevisada būtinai reikia stacionarios dušo galvos. Siūlomi du „Pulsify 3jet“ dušo galvutės modeliai. Abiejuose įrengtas „PowderRain” purškimo režimas kasdieniam dušui ir stipresnė vandens srovė „IntenseRain“ šampūnui skalauti. Skirtumas tarp dviejų dušo galvučių yra trečiasis purškimo režimas. Vienas variantas – atpalaiduojanti masažinė srovė, kitas – aktyvuojanti „Mono” srovė. Dar vienas galimas „hansgrohe Pulsify“ privalumas – mažas vandens suvartojimas su „EcoSmart“ taupymo funkcija. Vandens sunaudojimą galima sumažinti, atsižvelgiant į Jūsų norus ir individualią dušo patirtį. Esant poreikiui siūloma ir taupanti vienos srovės „Green“ versija, kuri praleidžia tik šešis litrus per minutę.

„hansgrohe Pulsify“ dušo galvos valomos nesudėtingai. Tiek stacionari dušo galva, tiek rankinė dušo galvutė turi gerai žinomą „QuickClean” antikalkinę funkciją. Naudojantis dušu tiesiog perbraukite pirštais silikoninius antikalkinius strypelius ant purškimo paviršiaus ir besikaupiančios kalkės bus pašalintos. Jei kalkių nuosėdų yra daug, stacionarią dušo galvą galima nuimti nuodugniam valymui, tuo pačiu išvalomas filtras. 260 milimetrų stacionari dušo galva turi drenavimo funkciją, kuri sumažina būtiną, bet erzinantį lašėjimą po dušo procedūros. Tokiu būdu pats dušas greičiau išsausėja, o dušo galvutė išlieka higieniškai švari.

„hansgrohe“ siūlo inovatyvius sprendimus virtuvėms ir vonios kambariams, kurie derina išmanųjį funkcionalumą, išskirtinį dizainą ir ilgalaikę kokybę. Daugybė gamintojo produktų yra gavę apdovanojimus už dizainą ir funkcionalumą, o prekės ženklas šiandien diktuoja tendencijas ir formuoja vandens tėkmę virtuvėje ir vonios kambaryje. Kartu su ilgamečiais dizaino partneriais „PHOENIX Design“, gamintojas kuria išmanią programą „Smart Living“, daugiausia dėmesio skiriant kasdienio žmonių gyvenimo praturtinimui ir siūlant daugiau funkcionalumo bei saugumo namuose. „Hansgrohe Group“ aukščiausios kokybės prekės ženklas „hansgrohe“ gamina aksesuarus, dušo produktus, dušo sistemas, vandens maišytuvus vonios kambariui ir virtuvei bei virtuvės plautuves.

hansgrohe. Atraskite vandens grožį.

Daugiau apie „hansgrohe Pulsify“: ČIA

2021.03.23