„AXOR One” – naujoviškas valdymas ir holistinis dizainas

AXOR One kolekcija žinoma nuo 2015-ųjų, kai buvo pasiūlytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas, 2017-aisiais buvo pristatytas išraiškingas rankinis dušas, o šiais metais AXOR pristato ištobulintą kolekciją su papildomais AXOR One produktais, skirtais praustuvui, voniai ir dušui. Siekdami aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, Edwardas Barberis ir Jay’us Osgerby naujai interpretavo jau gerai žinomų formų archetipus. Siekiant aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, su Edwardo Barberio ir Jay’aus Osgerby pagalba buvo naujai interpretuotas jau gerai žinomų formų archetipas. Įdiegus pažangią „Select“ technologiją, vandens maišytuvas sukuria naują sąveikos būdą: spaudžiant „viskas viename“ valdiklį paleidžiamas arba sustabdomas vandens tekėjimas, o sukant pagal laikrodžio rodyklę padidinama vandens temperatūra. Veiksmas nesudėtingas, intuityvus ir itin tikslus, toks pat dizainerių išradingumas regimas visoje kolekcijoje.

AXOR FinishPlus gaminiai žavi nesenstančiu dizainu, ne tik chromuotais, bet ir matiniais juodais „Matt Black“ bei daugybe kitų išskirtinių paviršių. AXOR One kolekcija suteiks išskirtinės elegancijos bet kuriam vonios kambariui.

Dizainas: grakščios formos, tiesūs paviršiai ir suapvalinti kampai

Elegantiškų archetipų kolekciją praustuvui, voniai ir dušui AXOR One vienija holistinis dizainas, traukiantis akį grakščiomis formomis, tiesiais paviršiais, suapvalintais kampais ir harmoningomis proporcijomis. Ikoniniai vandens maišytuvai pasižymi švelniai siaurėjančiais išlenktais čiaupais – tai subtili detalė, signalizuojanti apie išskirtinę dizaino ir gamybos kokybę. Pritaikius „Select“ technologiją, vandens maišytuvo rankenomis galima tiksliai, taupant vandenį, atsukti ar užsukti vandenį ir reguliuoti jo temperatūrą. AXOR One termostatinis modulis turi dideles, aiškiai pažymėtas ir preciziškai veikiančias valdymo rankenas, kurios leidžia intuityviai užsukti  ir atsukti dušo ar vonios vandens sroves, o masyvus centrinis termostato valdymo ratas užtikrina itin tikslų temperatūros ir vandens srauto reguliavimą.

AXOR One  dušo galvos ir rankinės dušo galvutės pasižymi monolitinėmis formomis ir novatorišku lietaus bei „PowderRain“ purškimo skylučių išdėstymu diske, kuris atspindi dušo galvutės purškimo disko grafiškumą.

AXOR One dušo sistema „showerpipe“ yra puikus „viskas viename“ derinys – dušas virš galvos, rankinis dušas, sieninis stovas ir sieninė jungtis.

„Kaip mesti iššūkį archetipui? Pasitelkiant meną ir mokslą, išradimą ir sąveiką. AXOR One provokuoja vandens atmintį, tačiau pateikia naują jo valdymo būdą, kuris yra daug tikslesnis ir neįtikėtinai rafinuotas. Unikalius AXOR One produktus sukurti leido mūsų dizaineriškas mąstymas ir neįtikėtinas AXOR inžinierių darbas“, – paaiškina Edwardas Barberis ir Jay’us Osgerby.

Kolekcijos apžvalga

AXOR One kolekciją sudaro 31 gaminys, įskaitant vienos skylės, dviejų skylių, trijų skylių ir sienoje montuojamus vandens maišytuvus praustuvui, ant grindų stovintį vonios maišytuvą su rankine dušo galvute ir AXOR One termostatinį modulį voniai ar dušui. Platų dušo prietaisų asortimentą sudaro dušų galvos, kuriose dera tiek lietaus, tiek „PowderRain“  purškimo funkcijos; rankinis dušas su „PowderRain“ ir „showerpipe“ dušo sistema su paslėpta, atskiru moduliu valdoma sienine jungtimi. Tai išryškina estetišką prietaisų išvaizdą. AXOR Universal Circular aksesuarų serija puikiai papildo AXOR One kolekciją. Visą kolekciją galima individualizuoti pasirenkant madingus „Matt Black“ (matinius juodus) paviršius arba kitus iš AXOR FinishPlus spalvų paletės.

AXOR kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Įvairių stilių AXOR gaminiai kuriami bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomais dizaineriais – Philippe’u Starcku, Antonio Citterio, Jean’u-Marie Massaud, Edwardu Barberiu, Jay’u Osgerby ir kitais. Visi AXOR vandens maišytuvai, dušo produktai ir aksesuarai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų. AXOR kompetencija leidžia sukurti unikalius gaminius, kurie įkvepia architektus, interjero dizainerius ir dizainą išmanančią visuomenę. Kartu su AXOR jie formuoja su vandeniu susijusias erdves, atspindinčias unikalią vartotojo asmenybę. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas AXOR prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.

Daugiau informacijos apie AXOR One: ČIA 

Daugiau informacijos apie AXORaxor-design.com

Katalogas atsisiuntimui

2021.03.19