„hansgrohe Finoris” – universalus maišytuvas praustuvui

Svajonė apie sveikatingumą vonios kambaryje dažnai netampa realybe. Šeimos kasdienybė vonios kambaryje paprastai būna visai kitokia: asmeninė higiena, patalpos valymas ir drabužių skalbimas – praustuvas tampa kasdienės veiklos centru. Gerai, jei yra tinkamas vandens maišytuvas, su kuriuo  galima viską atlikti. Šiam tikslui puikiai tinka „hansgrohe Finoris“ maišytuvai su „Flex“ funkcija, kuri suteikia daug judėjimo laisvės ir palengvina kasdienius darbus. Greitai plauti plaukus su ištraukiama maišytuvo dušo galvute be problemų jau galima tiesiog praustuve. Tuo pačiu praustuvą lengva išplauti. Kibirai būsto valymui ir kiti aukšti indai taip pat užpildomi per trumpą laiką. Gilesniame praustuve kūdikį galima greitai išmaudyti ar nuplauti kojas. Nesvarbu, ar tai būtų švelni „PowderRain“, ar lygi laminarinė vandens srovė, maišytuvas prisitaiko prie atitinkamos paskirties paspaudus mygtuką. Abiem purškimo režimais sunaudojama ne daugiau kaip penki litrai vandens per minutę.

Grakštus Dizainas ir Didelis Funkcionalumas

Ištraukiamoji dušo galvutė su 500 milimetrų veikimo spinduliu subtiliai integruota į magnetinio pritraukimo laikiklį, todėl po kiekvieno naudojimo sklandžiai grįžta į pradinę padėtį. Vizualiai „hansgrohe Finoris“ maišytuvas sužavi grakščiu, geometriniu vaizdu. Minimalistinio dizaino maišytuvas gali būti ir be ištraukiamos dušo galvutės. Net ir standartinis modelis yra skirtas įvairioms situacijoms, nes jį galima užsisakyti trijų  skirtingų aukščių. Tai reiškia, kad „hansgrohe Finoris” galima derinti su įvairiais praustuvų modeliais. Planuojantys sienoje integruotą dušą gali rinktis potinkinius „hansgrohe Finoris” maišytuvus. Kalbant apie paviršius, ši maišytuvų serija taip pat siūlo įvairius variantus: galima rinktis ne tik chromuotą, bet ir matinį juodą „Matt Black“ ar matinį baltą „Matt White“, todėl „hansgrohe Finoris”  pritaikomas įvairiai vonios kambario aplinkai. „hansgrohe Finoris “ šiandien yra idealus pasirinkimas madingiems vonios kambariams su „Matt Black“ akcentais . Natūralu, kad maišytuvų asortimente galima rasti visų reikalingų prietaisų paslėptam ar matomam montavimo būdui. Vonios kambaryje „hansgrohe Finoris“ galima derinti su „hansgrohe Rainfinity“ dušo produktais ir tinkančiu „AddStoris” aksesuarų asortimentu.

„hansgrohe“ siūlo inovatyvius sprendimus virtuvėms ir vonios kambariams, kurie derina išmanųjį funkcionalumą, išskirtinį dizainą ir ilgalaikę kokybę. Daugybė gamintojo produktų yra gavę apdovanojimus už dizainą ir funkcionalumą, o prekės ženklas šiandien diktuoja tendencijas ir formuoja vandens tėkmę virtuvėje ir vonios kambaryje. Kartu su ilgamečiais dizaino partneriais „PHOENIX Design“, gamintojas kuria išmanią programą „Smart Living“, daugiausia dėmesio skiriant kasdienio žmonių gyvenimo praturtinimui ir siūlant daugiau funkcionalumo bei saugumo namuose. „Hansgrohe Group“ aukščiausios kokybės prekės ženklas „hansgrohe“ gamina aksesuarus, dušo produktus, dušo sistemas, vandens maišytuvus vonios kambariui ir virtuvei bei virtuvės plautuves.

hansgrohe. Atraskite vandens grožį.

Daugiau informacijos apie „hansgrohe Finoris“: ČIA

2021.03.19