„hansgrohe Vivenis” – judančio vandens patirtis

Geros savijautos akimirkos prie praustuvo su naujuoju „hansgrohe Vivenis“ maišytuvu. Norint atsigaivinti vandeniu, ne visada reikia dušo. Nauji „hansgrohe Vivenis“ maišytuvai leidžia oro prisotintam vandeniui plačiu lanku tekėti į praustuvą. Elegantiška išlenkto maišytuvo snapelio forma tęsiasi vandens čiurkšle. Čia estetinis gaminio dizainas derinamas su ramybės akimirka prie vandens šaltinio.

Skaidrus vanduo, tekantis iš kalnų šaltinio. Norite nedelsdami panardinti rankas į tekantį vandenį ir akimirką sustoti – jausminga patirtis, kuriai vargu ar kas gali atsispirti. Savo grakščiu ir diskretiškai išlenktu snapeliu naujasis „hansgrohe Vivenis“ maišytuvas imituoja švelnų krioklį. Sukuriama plati srovė, kviečianti pasimėgauti šia natūralia vandens patirtimi: atsigaivinkite rankas ir veidą ir mėgaukitės emocine akimirka su vandens elementu.

Subtilios rankenelės ir itin plataus, bet lygaus čiaupo derinys pabrėžia natūralų maišytuvo paprastumą. Inovatyvus aeratorius su „AirPower” technologija oru praturtina tekantį vandenį. Ši krioklio tipo srovė „WaterfallStream” sukuria švelnius ir pilnaverčius vandens lašelius. Vandens ir energijos taupymas užtikrinamas su taupymo technologija „EcoSmart“– tik penkių litrų per minutę vandens suvartojimas. „hansgrohe Vivenis“ vandens maišytuvai siūlomi ne tik chromuoti, bet ir matinės juodos „Matt Black“ bei matinės baltos „Matt White“ spalvų paviršiais. Siūlomi skirtingų aukščių maišytuvai praustuvui, maišytuvai voniai, dušui ir bide. Prie šios serijos maišytuvų puikiai tinka „hansgrohe Pulsify“ dušo asortimentas ir „hansgrohe AddStoris“ aksesuarai.

„hansgrohe“ siūlo inovatyvius sprendimus virtuvėms ir vonios kambariams, kurie derina išmanųjį funkcionalumą, išskirtinį dizainą ir ilgalaikę kokybę. Daugybė gamintojo produktų yra gavę apdovanojimus už dizainą ir funkcionalumą, o prekės ženklas šiandien diktuoja tendencijas ir formuoja vandens tėkmę virtuvėje ir vonios kambaryje. Kartu su ilgamečiais dizaino partneriais „PHOENIX Design“, gamintojas kuria išmanią programą „Smart Living“, daugiausia dėmesio skiriant kasdienio žmonių gyvenimo praturtinimui ir siūlant daugiau funkcionalumo bei saugumo namuose. „Hansgrohe Group“ aukščiausios kokybės prekės ženklas „hansgrohe“ gamina aksesuarus, dušo produktus, dušo sistemas, vandens maišytuvus vonios kambariui ir virtuvei bei virtuvės plautuves.

hansgrohe. Atraskite vandens grožį.

Daugiau informacijos apie „hansgrohe Vivenis“: ČIA

2021.03.19