„AXOR Citterio”: šiuolaikinio vonios kambario ikona

Dizaino klasika interpretuojama naujai: AXOR kartu su italų dizaineriu Antonio Citterio pristato 2003 metų ikoninės vonios kambario kolekcijos AXOR Citterio stiliaus atnaujinimą. Subtilus ir neabejotinai prabangus, su būdingais lygiais paviršiais, puikiai atspindinčiais šviesą, AXOR Citterio švenčia paties vandens brangumą. Dėl subalansuotų proporcijų ir elegantiškos geometrijos kolekcija puikiai tinka bet kokiai vonios kambario aplinkai. Kolekcija siūlo itin didelį produktų ir galimybių pasirinkimą, įskaitant įvairius rankenų stilius – strypelį, kryžminę rankenėlę, originalią svirtinę rankenėlę ir naują svirtinę rankenėlę, kuri yra dar tikslesnė, intuityvesnė ir lengvai naudojama. Platus produktų asortimentas suteikia galimybę rasti daug individualių sprendimų nuoseklia geometrine dizaino kalba. AXOR Citterio siūlomas ne tik chromuotu paviršiumi, bet ir išskirtiniais AXOR FinishPlus spalvotais paviršiais, įskaitant poliruotą juodą chromą „Polished Black Chrome” ir šlifuotą auksą „Brushed Gold Optic“. Naująją svirtinę rankenėlę galima įsigyti prabangiame 3D paviršiaus rašte „rombinis pjūvis“.

Dizainas: Geometrinė Precizija

Savo geometriniu preciziškumu ir monumentalumu AXOR Citterio perteikia itališką neoklasikinės architektūros dvasią. Tai tobula dizaino ir funkcionalumo simbiozė, kuriai būdinga harmoninga tikslių kampų ir aptakių formų sąveika. Gamybos kokybė yra akivaizdi stulbinamai lygiuose paviršiuose ir lygiose sujungimų detalėse, o dizaino universalumą atspindi nepaprastai platus produktų asortimentas, įskaitant įvairių aukščių maišytuvus, pritaikytus skirtingiems montavimo būdams. Siūlomos skirtingos maišytuvų plokštelių versijos ir trys skirtingi rankenėlių stiliai – strypelis, kryželis ir svirtis. Dar tiksliau ir paprasčiau naudojama naujoji „plaukiojanti“ svirtinė rankenėlė tęsia AXOR Citterio dizaino kalbą ir siūlo prabangaus 3D paviršiaus raštą „rombinis pjūvis“.

“Prabanga yra kokybė. Ne tik kokybės suvokimas, bet ir tikroji kokybė. Bet kas gali pagaminti vamzdį, o pagaminti lygius AXOR Citterio paviršius nėra lengvas procesas, o prabangą parodo atlikimo kokybė. Tai paprasta forma, bet tu jauti kokybę. Mėgstantys švęsti kasdienį prausimosi ritualą turėtų tai daryti su tokiais nuostabiais objektais kaip AXOR Citterio, – sako Antonio Citterio.

Produktų asortimentas

AXOR Citterio kolekciją sudaro 70 produktų, užtikrinančių individualius sprendimus kiekvienam vonios kambario dizainui, visi jie atitinka nuoseklią dizaino kalbą. Kolekcijoje praustuvams siūlomi įvairių aukščių vienos skylės, trijų skylių bei sienoje montuojami vandens maišytuvai su viena ar dviejomis rankenėlėmis. Voniai skirtas platus asortimentas apima monumentalų grindinį vonios maišytuvą su rankiniu dušu ir gaminius montuojamus sienoje, į vonios kraštą ar plyteles. Kolekcijos pasiūlą dušui sudaro dvi „showerpipes” dušo sistemos su paprastu arba termostatiniu maišytuvu, stacionarus galvos dušas, termostatiniai maišytuvai matomam ir paslėptam montavimui, įvairūs nukreipimo ir išjungimo vožtuvai. AXOR Citterio kolekciją puikiai papildo AXOR Universal aksesuarų programa ir platus dušo produktų pasirinkimas iš AXOR Showers asortimento. Siūlomi įvairūs spalvoti AXOR FinishPlus paviršiai, todėl kolekciją galima individualizuoti bet kokiam vonios kambariui.

AXOR  kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Įvairių stilių AXOR  gaminiai kuriami bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomais dizaineriais – Philippe’u Starcku, Antonio Citterio, Jean’u-Marie Massaud, Edwardu Barberiu, Jay’u Osgerby ir kitais. Visi AXOR vandens maišytuvai, dušo produktai ir aksesuarai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų. AXOR  kompetencija leidžia sukurti unikalius gaminius, kurie įkvepia architektus, interjero dizainerius ir dizainą išmanančią visuomenę. Kartu su AXOR jie formuoja su vandeniu susijusias erdves, atspindinčias unikalią vartotojo asmenybę. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas AXOR  prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.

Daugiau informacijos apie AXOR CitterioČIA 

Daugiau informacijos apie AXORaxor-design.com

Katalogas atsisiuntimui

2021.03.19