„AXOR MyEdition“ – nauja išskirtinė kolekcija vonios kambariui.

„AXOR MyEdition“. Personalizacija ir išskirtinumas. Prabanga ir tobulumas.

Praėjus 25 metams nuo „AXOR“ prekinio ženklo sukūrimo, vokiečių kompanija „Hansgrohe Group“ pristato jubiliejinę kolekciją „AXOR MyEdition“, kuri skirta individualumui pabrėžti ir atveria naujas vonios kambario įrangos personalizavimo galimybes. Išpuoselėtas gaminių dizainas praplečia ribas, o galimybė prisitaikyti produktą pagal savo poreikius patenkins kiekvieno kliento unikalumo troškimą.

Kolekciją „AXOR“ sukūrė kartu su „Red Dot Design Team 2018“ titulo laimėtojais „Phoenix Design“ kūrybos namais.

„Galimybė apie save papasakoti specialiai pritaikytais dizaino elementais – prabangos ženklas. Siūlydami „AXOR MyEdition“ mes atveriame duris kūrybiškumui. Spalvos, medžiagos ir raštai leis turėti unikalų maišytuvą“, – sako „Phoenix Design“ atstovas Andreas Diefenbachas.

Pasirinkite savo maišytuvo išvaizdą patys. Patenkinkite savo poreikį būti unikaliam. Pasinaudokite naujomis galimybėmis turėti personalinius išskirtinius gaminius, kuriuos siūlo „AXOR MyEdition“. Aiškios ir tiesios kolekcijos gaminių linijos nustato asmeninio kūrybiškumo kryptį. Maišytuvų dekoratyvinės plokštelės standartiškai siūlomos veidrodinės ar juodo stiklo, o taip pat gali būti užsakomos metalinės įvairių spalvų plokštelės. O jei tokio pasirinkimo maža, pagal poreikį galima rinktis dekoratyvinę plokštelę, pagamintą iš odos, medžio ar net marmuro.

Tobula naujos technologijos srovė

Šioje kolekcijoje net bėgančio vandens srovė – inovatyvi. „PowderRain“ technolgiją „AXOR“ 2017 m. pristatė dušo galvutėse. Nuo šiol švelnaus odos drėkinimo jausmas įmanomas atsukus vandens maišytuvo rankenėlę. Neįprastas bėgančio vandens jausmas nepaliks abejingų. Su „PowderRain“ technologijos srove vanduo bėga praktiškai be garso, o vandens lašai odą drėkina neatšokdami. Maišytuvą atsisukęs žmogus pasijus lyg paniręs į minkštą vandens kokoną, iš kurio nesinori išlįsti. Toks metodas maišytuvuose pristatytas pirmą kartą.

Unikalus architektūriškas dizainas

Maišytuvas sukurtas taip, tarsi būtų atskiras išskirtinis meno kūrinys.

Monolitinis. Minimalistinis. Dominuojančių stačiakampio formų dizainas, kuris spinduliuoja prabangą nuo plokštelės iki rankenos. Įspūdingo dydžio plokštelė skirta kūrybiškumui ir individualumui pabrėžti. Veidrodinis stiklas, juodas stiklas ar daugelis kitų siūlomų paviršių. Avantgardo kūrinys, skirtas individualizacijos amžiui.

Naujas išskirtinumo lygis

„AXOR MyEdition“ – tai nauja avangardinė koncepcija maišytuvams. Jos pagrindas yra solidus metalinis maišytuvo korpusas, kuris gali būti chromuotas arba spalvotas – siūloma net 15 skirtingų spalvų paviršių! Maišytuvą karūnuoja nuostabi dekoratyvinė plokštelė, pagaminta iš bet kurios išskirtinės medžiagos: stiklo, metalo, medžio, marmuro ar net odos! Siūlomos įvairių spalvų plokštelės suteiks dar daugiau žvilgesio. Jos kuria naują jausminę patirtį, unikalią išvaizdą ir blizgesį. Dabar „AXOR“ leidžia pasirinkti ir susikurti savo individualų kūrinį.

 

Kiekviena plokštelė unikali

Įmantrios, natūralios medžiagos neleidžia abejoti „AXOR MyEdition“ originalumu. Sukurta kruopščiai prižiūrint. Pagaminta su precizišku kruopštumu. Išbandyta pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis siekiant tobulumo.

Rezultatas: nuostabūs ir įspūdingi paviršių egzemplioriai.

Toks yra oda dengtas „AXOR MyEdition“ maišytuvas. Viršutinė dalis pagaminta iš atidžiai atrinktos aukščiausios kokybės europietiškos NAPPA odos, kuri yra meistriškai apdirbta ir maloni lietimui.

Labai solidžiai taip pat atrodo prabangus graikinio riešuto lukštas. Jo kelionė nuo medžio iki maišytuvo prasideda Amerikoje. Iš rafinuotų medžio lakštų pagaminta tvirta medžiaga, turinti turtingus rudus tonus ir nuostabią struktūrą.

Arba baltasis Lasa marmuras iš pietų Tirolio. Aukso spalvos linijomis išvagotas natūralus akmuo puošia tokias prestižines vietas kaip „Ground Zero“ metro stotis Niujorke. Idealiai tiksliai nupjauti marmuro detalės kraštai ir pati medžiaga sukuria ypatingą aurą. Tamsusis Nero Marquina marmuras iš Baskų regiono Šiaurės Ispanijoje yra nemažiau įspūdingas prabangos akcentas. Elegancijos viršūnė.

Išskirtiniai originalai. Kiekviena plokštelė yra unikalus pavyzdys.
Solidus pasirinkimas praustuvams ir vonioms.

Personalizacija

15 išskirtinių „AXOR FinishPlus“ paviršiaus padengimo spalvų suteikia laisvę kūrybiškumui ir nustato naują dizaino ir kokybės standartą. Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite – poliruotą auksą ar šlifuotą bronzą, visi variantai pagaminti naudojant naujausią PVD technologiją, yra nepaprastai tvirti ir ilgaamžiai, o kartu atspindi namų šeimininkų asmenybę, nes tai individualus pasirinkimas. Maišytuvas gali būti užsakomas viena spalva arba skirtingomis spalvomis, pavyzdžiui korpusas juodas, o viršutinė dekoratyvinė plokštelė – auksinė.

PVD – solidi paviršių padengimo technologija

Aukštųjų technologijų ir meistriškumo simbiozė: 15 spalvotų “AXOR FinishPlus” paviršių su individualiu charakteriu. Kiekviena spalva yra intensyvaus kūrimo proceso rezultatas.

Gaminama „AXOR“ gamyklos vakuumo kamerose, naudojant pažangiausius PVD (Physical Vapour Deposition) procesus.

Fizinio garų nusodinimo (PVD) technologija užtikrina paviršiaus patvarumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą, nes paviršius yra nepaprastai atsparus trinčiai bei įbrėžimams.

PVD technologijos principas: chromuotas paviršius kameroje papildomai padengiamas itin atspariu spalvotu cirkonio-nitrato sluoksniu, kuris yra iki 0.3 μm storio ir yra labai kietas, todėl žymiai atsparesnis už chromą. Paviršius įgauna išskirtinę spalvą: poliruotą blizgią arba šlifuotą matinę. Kiekvienas procesas užbaigiamas rankiniu būdu, šlifavimas kruopščiai kontroliuojamas, kad įgyvendinimas būtų tobulas.

PVD privalumai:

  • Didesnis atsparumas įbrėžimams
  • Didesnis atsparumas korozijai
  • Ilgaamžis paviršiaus blizgesys
  • Galimi ivairūs spalvų paviršiai (15 spalvų!)
  • Didesnis atsparumas įvairiems plovikliams
  • Ekologiškas gamybos procesas

Ekstravagantiškos asmenybės išraiška

Jaudinanti dermė, malonumas liesti: blizgaus ir matinio raudonojo aukso paviršių kombinacijos dermė pabrėžia ypatingą spindesį ir prabangą. Tai dviejų apdailos paviršių derinimo pavyzdys, kuris pabrėžia išskirtinės apdailos galimybes.

Drąsus pareiškimas Jūsų vonios kambariui: ant grindų stovintis praustuvas su maišytuvu “AXOR MyEdition”. Matinis juodas korpusas puikiai dera su matine bronzos plokštele.

Trijų skylių chromuotas praustuvo maišytuvas su baltuoju Lasa marmuru iš pietų Tirolio subtiliai aplinkai.

Medžiagos su charakteriu

Amerikietiško riešutmedžio maišytuvas – tai duoklė gamtos grožiui. Nepakartojama. Puikiai tinka „AXOR MyEdition“ į sieną montuojam vandens maišytuvui, kuris harmoningai dera su tokios pat apdailos praustuvu. Absoliutus grožis.

Tobulas išskirtinumas vonioje

Individualizavimas be kompromisų net ir vonioje. Monolitinis ir įspūdingas keturių skylių vonios maišytuvas su rafinuotu Nero Marquina marmuru iš Baskų krašto yra neabejotinas prabangos akcentas.

 

VIDEO iš Milano parodos su naujienų pristatymu rusų kalba čia

 

Daugiau informacijos apie „AXOR MyEdition“: axor-design.com/myedition

Daugiau informacijos apie „AXOR“: axor-design.com

Katalogai atsisiuntimui

 

2018.10.26