„hansgrohe“ naujiena 2018: dušo produktai su „PowderRain“ srove

Kasdieninis dušas tapo ypatinga mūsų gyvenimo dalimi. Tai „Hansgrohe“ gamintoją paskatino sukurti naują dušo srovę „PowderRain“, kuri kasdienį dušo naudojimą padaro ypatingą ir unikalų.

PowderRain srovė pristatyta praeitais metais „AXOR“ dušo programoje. Nuo šių metų dušo produktai su „PowderRain“ jau siūlomi ir „hansgrohe“ prekinio ženklo asortimente.

Pagrindiniai šios srovės bruožai: itin švelni, nesitaškanti ir tyli srovė (tropinis dušas, dulksna). Tuo pačiu ši srovė labai gerai nuplauna šampūną ar dušo gelį.

Šampūno nuplovimas su „PowderRain“ srove:

Švelnus, tylus, purškiantis: naujasis kokono formos dušas

Tūkstančiai smulkių mikrolašelių, purškiamų naujuoju „hansgrohe“ srovės režimu „PowderRain“ apgaubs kūną ir leis pasijusti lyg kokone. Raminanti vandens srovė skirta visiškam atsipalaidavimui ir komfortui, ji neįtikėtinai švelni ir tyli. Smulki srovė buvo specialiai sukurta atpalaiduojančiam poilsiui. Kad jaustumėtės apglėbti ir saugūs bei galėtumėte kasdien mėgautis unikaliais prausimosi duše pojūčiais.

Itin tylūs mikrolašeliai – sukurti „hansgrohe“ garso laboratorijoje

„hansgrohe“ dušo produktuose integruota sistema „PowderRain“ reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį. Dėl tūkstančių mikrolašelių jausitės lyg stovėtumėte vasaros lietuje. Purkštukai purškia vandenį itin tyliai. „hansgrohe“ garso laboratorijos specialistams pavyko ypač sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą: iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. Be to, „PowderRain“ ne tik švelnus, bet ir efektyvus. Nesuskaičiuojama galybė itin smulkių lašelių labai efektyviai nuplaus dušo gelį ir išskalaus šampūną.

„hansgrohe PowderRain“ garso testas:

Mikrolašeliai, maksimalus efektyvumas, mažiau taškymo ir ekonomiškumas

Vandens tiekimas mikrolašeliais yra toks sumanus, kad prausiantis duše beveik nesitaško. Mažiau besitaškanti srovė gali reikšti tik vieną: mažiau kalkių nuosėdų = mažiau valymo. Tikras malonumas kiekvienam vonios kambariui.  Ar tausojate aplinką? „PowderRain“ mažina vandens sąnaudas. Taip prausdamiesi duše sutaupysite iki 20 procentų vandens ir elektros energijos. Mėgaukitės natūraliu prausimosi duše malonumu ir tuo pačiu tausokite išteklius!

Taškymosi palyginimas:

„hansgrohePowderRain“ taškymosi testas:

Daugiau informacijos čia

2018.06.19