„hansgrohe FinishPlus“ – madingos spalvos stilingam vonios kambariui

Vokiečių santechnikos gamintojo „Hansgrohe Group“ prabangos prekinis ženklas „AXOR“ jau daug metų klientams siūlo virš 10 skirtingų spalvų. Dabar tai prieinama ir „hansgrohe“ prekinio ženklo fanams!  „hansgrohe“ savo klientams suteikia galimybę populiariausius maišytuvus ir dušo produktus rinktis iš kelių spalvų.  „hansgrohe FinishPlus“ spalvos padeda sukurti namų šeimininko individualumą atspindintį stilių.

Penkių spalvų „Metropol“ ir „Talis E“ kolekcijų paviršiai suteikia platesnes dizaino galimybes. Metalo paviršiai „Brushed Black Chrome“, „Brushed Bronze“, „Polished Gold Optic“ yra puiki alternatyva tiems, kurių netenkina tradicinis chromas.

Rafinuotos metalo spalvos meistriškai sujungia modernumą ir eleganciją bei sukuria patrauklų kontrastą tiek šviesiame, tiek tamsiame interjere.

Madingos šiuolaikinės spalvos – matinė juoda ir matinė balta („Matt Black“ ir „Matt White“) – įtiks šiuolaikinės architektūros ir kontrastingų akcentų gerbėjams, o elegantiškas jų paprastumas suteiks išbaigtumo kiekvienam moderniam vonios kambariui.

Dizaino laisvė jūsų vonioje

Šalia „Metropol“ ir „Talis E“ kolekcijų „hansgrohe“ siūlo daugybę papildomų produktų naujomis spalvomis, kurie padeda sukurti stilingą, individualius poreikius atitinkančią stilingą aplinką. Nuo dušo sistemų su termostatiniu maišytuvu, dušo galvučių iki kampinių ventilių – kiekviena detalė gali tapti spalvingu akcentu arba suteikti vonios kambariui visiškai naują charakterį.

Be abejo, visos šios savybės neatskiriamos nuo „hansgrohe“ firminio braižo – patogumo ir dizaino.

Tikslus geometrinis dizainas ir aiškios linijos yra tai, kas padeda „Metropol“ maišytuvams sukurti nepamirštamą įspūdį.

Linija „Talis E“ suteikia modernių, bet kartu elegantiškų akcentų: siaura smailėjanti forma, puikiai suderinta svirties rankena ir maišytuvo snapelis sukuria laikui nepavaldžią išvaizdą.

Dėl patogumo Jums taip pat nereikės jaudintis – abiejose linijose yra skirtingų aukščių maišytuvų su skirtingais „ComfortZone“ variantais, kuriuos lengvai pritaikysite prie praustuvo formos ir dydžio bei savo poreikių. Naujų akcentų galite suteikti ir virtuvei, nes virtuvės maišytuvų paviršius dabar taip pat galima rinktis iš daugiau spalvų.

„hansgrohe“ – tai naujoviški virtuvės ir vonios kambario sprendimai, kuriuose dera protingas funkcionalumas, išskirtinis dizainas ir kokybė. Vokietijoje įsikūrusi kompanija kuria aukščiausios kokybės vonios ir virtuvės santechniką, kuri papildo žmonių kasdienį gyvenimą ir suteikia namams daugiau funkcionalumo bei saugumo.

Per 120 veiklos metų kompanija yra pelniusi gausybę apdovanojimų ir formuoja vandens bėgimo stilių mūsų virtuvėse ir vonios kambariuose – ten, kur su vandeniu susiduriame dažniausiai.

„hansgrohe“ – pažinkite vandens grožį.

2021.02.04