„hansgrohe“ išmanieji maišytuvai: sukurti švarai ir rankų higienai

Šiais laikais vis dažniau plintant įvairiems virusams labai svarbi yra švara ir higiena. Didesnei apsaugai ir prevencijai nuo virusų ir bakterijų mes rekomenduojame „Hansgrohe” gamintojo sprendimus:

– Bekontakčius elektroninius maišytuvus, kurių veikimas aktyvuojamas sensoriumi. Siūlomi įvairių stilių sieniniai elektroniniai maišytuvai arba montuojami į praustuvą. Jų paieška ČIA

– Maišytuvus su „Select” technologija, kurių veikimas aktyvuojamas paspaudus „Select” rankenėlę. Siūlomi maišytuvai praustuvui ir virtuvei, termostiniai maišytuvai potinkiniam ir virštinkiniam montavimui. Jų paieška ČIA

Apsaugokite rankas naudodami alkūnę.
Daugiau higienos neliečiant maišytuvo delnais

Solidus ir aiškus „Talis Select S“ maišytuvo dizainas gražiai integruojasi
į vonios kambario aplinką. Be ryškaus estetiškumo jis taip pat išsiskiria ir
draugiškumu higienai: vandens tekėjimo funkcija „start-stop“ gali būti
aktyvuojama alkūne. Taip ne tik išlaikoma maišytuvo švara, bet ir apsisaugoma nuo bakterijų. Su „start-stop“ funkcija vanduo naudojamas tik tada, kai jo reikia. Tai pagerina higieną, taupo pinigus ir tuo pačiu apsaugo aplinką.

Automatinio vandens paleidimo technologija.
Bekontaktis maišytuvo valdymas didesnei higienai ir vandens taupymui

Naudojant „ laisvų rankų” maišytuvą ne tik sumažinsite bakterijų plitimą, bet ir sutaupysite vandens. Pažangi bekontakčių technologijų sistema automatiškai paleidžia vandenį, kai jutiklis suaktyvinamas, todėl vanduo naudojamas tik tuo momentu kai to tikrai reikia. Taip tausojamas vanduo ir energija. Ši technologija pagerina higieną, taupo pinigus ir tuo pačiu saugo aplinką.

Nepriekaištinga vokiška kokybė: „hansgrohe“ elektroniniai maišytuvai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, jiems naudojamos patikimos elektroninės dalys. Maišytuvams suteiktas TÜV sertifikatas ir penkerių metų savanoriška gamintojo garantija.
Puiki higiena ir elegantiškas dizainas viename: dėl išskirtinių formų elektroniniai maišytuvai yra patrauklūs, todėl vonios kambaryje puikiai dera higiena ir patrauklus dizainas.

2020.08.11