Nauji produktai virtuvei

Vonios kambario maišytuvų bei dušo santechnikos ekspertė „Hansgrohe group“ vis drąsiau tvirtina savo pozicijas virtuvės įrangos srityje. Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ kuria unikalius plautuvių ir maišytuvų komplektus, kurie papildo vienas kitą ir darniai sujungia aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą, o savo minimalistiniu dizainu idealiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms.

“Hansgrohe” gamintojas siūlo ne tik ergonomiškus, patogius virtuvinius maišytuvus, bet ir jiems idealiai tinkančias aukščiausios kokybės plautuves. Minimalistiniu dizainu išsiskiriančios „hansgrohe“ plautuvės  gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno ir granito. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juoda, akmens pilka ir betono pilka. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančio plieno spalvos.

Šiais metais virtuvės maišytuvų kolekcija pasipildė dviems naujovėmis: „Talis M54“ ir „Aquno Select M81“.

„Talis M54“ – įspūdingas minimalizmas  

Naujasis maišytuvas „Talis M54“ ­išskiskiria minimalistine išvaizda. Jis siūlomas ne tik chromuotas ir nerūdijančio plienos spalvos, bet ir matinės juodos spalvos, kuri pabrėžia jo dailias linijas. Elegantiškas, laikui nepavaldus dizainas ir aukščiausia maišytuvo kokybė suteikia individualumo bet kokiam virtuvės interjerui.  

„Talis M54“ buvo kuriamas negalvojant apie konkretaus stiliaus virtuvę, todėl trys ikoniškos formos ir įvairūs apdailos variantai leidžia jam darniai įsilieti į bet kokią aplinką. Šio maišytuvo dizainas išsiskiria subtilia industrinio stiliaus elegancija, o stilingi ir funkcionalūs metalo elementai paruošti patogiam naudojimui.

Ilgą, paprastą „Talis M54“ siluetą pabrėžia plonytė rankena, o nepertraukiama maišytuvo linija suteikia jam „švarią“ bei elegantišką išvaizdą. Po rankena esantys minimalistiniai šalto ir karšto vandens žymekliai ir vandens purkštuvas snapelio apačioje yra sumontuoti taip subtiliai, kad lieka beveik nepastebimi. Visos maišytuvo detalės darniai atitinka bendrą maišytuvo dizainą.   

Ergonomiška rankena suteikia galimybę lengvai valdyti leidžiamo vandens parametrus. 7l/min greičiu tekanti laminarinė srovė leidžia greitai užpildyti didelius indus. Ir atvirkščiai, itin ekonomiška purškimo funkcija sumažina tekančio vandens kiekį iki 3,5 l/min.  

Intuityvaus srovės perjungimo mygtukas – ypatingai plokščias ir patogus, todėl palengvina kiekvieną jūsų žingsnį – nesvarbu, plaunate rankas ar daržoves. Ištraukiama maišytuvo purškimo galvutė leidžia lengvai išvalyti visą kriauklės plotą ir pasiekia net toliau esančius daiktus, pavyzdžiui, augalų vazonus.

Nesvarbu, koks – U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos, sumontuotas atviroje virtuvėje ar integruotoje virtuvėlėje – „Talis M54“ užtikrintai paverčia kriauklę virtuvės centru.

„Aquno Select M81“ – daržovių ir vaisių gerovei

Kartu su naujuoju „Aquno Select M81“ virtuvės maišytuvu „hansgrohe“ pristato naują integruotą sistemą. Netradicinis gaminio dizainas suderintas su novatoriška purškimo technologija ir specialiais priedais, sukurtas ir pradedantiesiems, ir profesionaliems virėjams bei maisto mėgėjams, kuriems valgio ruošimas yra kur kas daugiau nei būtinybė.

Integruotos sistemos pavadinimas „Aquno“ jungia du žodžius ­– „aqua“ ir „unit“ – „vanduo“ ir „elementas“, nes suteikia galimybę patirti visiškai naują vartotojo ir vandens sąveiką virtuvėje.  Pirmą kartą laminarinės srovės ir dušo purškimo režimus purkštuve papildo trečiasis – ypatingai švelnus, plokščias purškimo režimas „SatinFlow“ – dėl daugybės atskirų purkštukų sukuriama minkšta bei tanki srovės tėkmė.  

Maišytuvo pagrinde sumontuota sistema veikia kaip daržovių ir vaisių dušas. Naujoviškas purkštukų išdėstymas ir jų skaičius užtikrina pastebimai lygesnį lašelių pasiskirstymą. Tai reiškia, kad produktai nuplaunami kruopščiau ir švelniau.

„Aquno Select M81“ komplekte yra daugiafunkcinis sietas, puikiai telpantis po plačiu purškikliu. Taip ši maišytuvo sistema užtikrina lengvą ir efektyvų darbą.

„SatinFlow“ režimas patogus plauti net tokius didelius virtuvės rakandus kaip kepimo skardos. Šis režimas taupo vandenį, nes per minutę jo išteka tik 4 litrai. Laminarinės srovės srautas yra 7 l/min. Tai leidžia greitai pripildyti puodus ar nusiplauti rankas neeikvojant vandens.

Maišytuvo dušelis ištraukiamas net 76 cm ir tai užtikrina judėjimo laisvę virtuvėje – tarkime, leidžia pripildyti atokiau esantį kavos virimo aparatą. 

„Aquno Select M81“ traukia ne tik kruopščiai apgalvota konstrukcija, bet ir lengvai valomais paviršiais. Rankenos svirtelė yra maišytuvo dešinėje, o srovės perjungimo mygtukas „Select“ – kairėje. Tai užtikrina patogų visų „M81“ funkcijų valdymą.

Futuristinis, ekstravagantiškas „Aquno Select M81“ dizainas ir paprastos formos traukia žvilgsnius bei įsilieja į bet kokio stiliaus virtuvę. Galima rinktis iš dviejų variantų – L formos snapelio, išryškinančio griežtas maišytuvo linijas, arba aukšto lenkto, pabrėžiančio apvalių bei stačiakampių formų sinergiją. Ištraukiamas purkštuvas turi du reguliuojamus vandens srovės tipus.

2019.10.23