Hansgrohe naujienos 2015

Vokiečių santechnikos gamintojas HANSGROHE ir šiais metais pristato gausybę naujienų.

Šiandien, maudydamiesi duše, net nesusimąstome, kad šį procesą maloniu paverčia visa eilė atradimų. Jų dėka vandens procedūros tampa kasdieniu įprastu ritualu. Keletas žymios vokiečių kompanijos HANSGROHE “karštų” naujienų, pristatytų šių metų kovo mėnesį Vokietijoje, Frankfurte vykusioje parodoje ISH, suteikia įprastai kasdienybei dar daugiau komforto potyrių.

Sanitarinės įrangos industrijos “Mekoje” – ISH parodoje pristatyti toliau vystomi bei tobulinami Hansgrohe produktai su “Select” funkcija. Dabar su šia funkcija siūlomos ir dušo galvos, ir termostatai, ir virtuviniai maišytuvai, ir net praustuviniai maišytuvai! “Select” funkcija – tai galimybė reguliuoti produktus vienu piršto paspaudimu, kad nereikėtų muiluotomis rankomis sukinėti rankenėlių ar keiksnoti kurį laiką nesureguliuojant norimo vandens srauto. “Select” mygtuko pagalba tai įvyksta akimirksniu.

Croma Select” – tai naujausia ir pigiausia dušo programa su “Select” funkcija

Vonios vandens maišytuvas, stacionari, rankinė ar viršutinėje dušo kabinos dalyje, į lubas montuojama galvutė “Croma Select” serijoje nuo šiol aprūpintos vartotojui patogia priemone – vien intuityviu mygtuko paspaudimu ši technologija leidžia reguliuoti įvairius vandens srovės režimus. Tarkime, rankinis dušas “Multi” aprūpintas keliais srovės režimais – minkšta lietaus, galinga kryptine ar pulsuojančia masažo srove. Visas jas galima reguliuoti mygtuko paspaudimais: rankinėje dušo galvutėje – ant rankenos, stacionarioje sieninėje – ant stovo arba pačiame dušo galvutės centre.

HG_CromaSelect

Termostatas – patogi lentynėlė

Aišku, “Select” funkcijai talkina ir itin kokybiški termostatai, kurių pagalba galima iš anksto nustatyti norimą vandens temperatūrą. O kad termostatas netaptų tik vietą užimančia technine detale ten, kur dažniausiai ją reikia taupyti, “Hansgrohe” išradėjų jis paverstas patogia lentynėle vonios priemonėms susidėti. Lentynėlę – termostatą lengva prižiūrėti, jo glotnus chromuotas paviršius nesunkiai nuplaunamas dušo srove.

HG_termost

Virtuvės maišytuvas nuo šiol – su patogia “Select” funkcija

Nauju, puikaus dizaino vandens maišytuvu šių metų pradžioje “Hansgrohe” pradžiugins ir mėgstančius šeimininkauti virtuvėje. Jis taip pat reguliuojamas “Select” funkcija, tad plaunant žuvies ar mėsos produktus nebereikės gličiomis rankomis graibyti vis sprunkančios rankenėlės. O su ištraukiamu iš stovo dušeliu ir lanksčia žarna galima palaistyti augalus, prisipilti vandens į kibirą ar į stovintį ant stalo arbatinuką, nekišant jų po čiaupu. Tai patogu, kai plautuvėje dar yra indų, o prisipilti vandens reikia skubiai ir čia pat, arba kibiras netelpa mažesnėje plautuvėje. Virtuvės maišytuvai siūlomi su ištraukiama žarna ir “Select” mygtuku vandens srovei paleisti arba sustabdyti. Rankėnėle nustatytas vandens srautas ir temperatūra užfiksuojama paspaudus mygtuką. Kitą kartą naudojantis iš naujo to nustatinėti nebereikia.

HG_Select_virtuvei

Nauja vandens srauto dimensija ir stiklo akcentas

Viršutinė dušo galva “Rainmaker Select” nuo šiol – išties įspūdingų gabaritų. Galimos net trys skirtingos dušo srovės, kuriose dar 2008-aisiais sukurta “Raindance” funkcija jose atsiskleidžia visa savo puikybe. Šilto lietaus srautas – tikra palaima ir geros savijautos šaltinis. Pagrindinė naujiena – dušo galvos apačia pagaminta iš balto stiklo, kuris suteikia solidumo ir yra puikus akcentas ir puošmena vonios kambariui. Prie šių galvų siūlomi nauji ShowerSelect potinkiniai termostatai su baltu arba juodu stiklu.

HG_RainmSelect

Kiekvienam, kiekvieną dieną

Kokybė – tai būdingas daugumos vokiškų gaminių bruožas. Ne išimtis – ir maišytuvai su “Select” funkcija. Tai nėra brangus produktas, jis skirtas viduriniosios klasės vartotojui. Kad kiekvienas galėtų jau nuo rytojaus mėgautis šiuolaikinių technologijų teikiamais malonumais, telieka to panorėti.

Praustuvės maišytuvas “Talis” išliks švarus net ir esant muiluotoms rankoms. Vandens srovę galima paleisti ar sustabdyti riešo paspaudimu. O vandens srauto temperatūrą patogiau reguliuoti sukiojant cilindro formos galvutę į šonus. Galimos dvi versijos – su tiesiu ir nuožulniu “snapeliu”.

HG_TalisSelect

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

IF

Dizaino lyderis santechnikos pramonėje

Pagal 2015 metų Tarptautinio Dizaino Forumo (International Design Forum – iF) vertinimą, kompanija „Hansgrohe“, surinkusi 740 taškų yra 11 pozicijoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretenduojančių 2000 kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius žymius prekinius ženklus, kaip „Daimler“, „Volkswagen“ ar „Adidas“. Tarp visų santechnikos gamintojų Hansgrohe yra lyderė.

HG_Logo_M_HKS53K_100mm+5

2015.06.02