„AXOR“ = prabanga, solidumas, išskirtinumas

Išskirtinė vonios kambario atmosfera su išskirtinėmis kolekcijomis

„AXOR“ yra „Hansgrohe“ gamintojo prekinis ženklas jau daugelį metų diktuojantis madas bei dizaino tendencijas vonios kambariui. „AXOR“ siūlo išskirtinio dizaino produktus ir vonios kambario koncepcijas, kuriamas bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais interjero dizaineriais ir architektais: Philippe Starck‘u, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front, Nendo, broliais Bouroullec‘ais ir daugeliu kitų.

„AXOR“ siūlo individualius sprendimus išrankiausiems klientams. Daugelį „AXOR“ kūrinių galima vadinti šedevrais, kurie gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. „AXOR“ suteikia daug galimybių profesionaliems vonios kambario projektuotojams – interjero dizaineriams ir architektams – genialių estetikos ir funkcionalumo idėjų įgyvendinimui. „AXOR“ produktai pritaikomi įvairiems stiliams, todėl kiekvienas klientas išsirinks tai, kas jam mieliausia: ar tai būtų minimalistinis vonios kambarys, ar modernus, ar avangardinis.

ax_citterio-e_keyvisual_slide_730x411

„AXOR“ Manufaktur – specialių spalvų paviršiai ir individualūs sprendimai

Pageidaujant, galime pasiūlyti 15 įvairių spalvų padengimus maišytuvams, dušo produktams ir aksesuarams. Taip pat galime įgyvendinti įvairius kliento ar projektuotojo pageidavimus – pagaminti aukštesnį ar žemesnį nurodyto dydžio maišytuvą, uždėti kliento logotipą ar užrašą ir t.t.

AXOR_pavirsiai

Mūsų dizaino kolekcijos suteikia galimybę sukurti vonios kambario atmosferą pagal kliento gyvenimo būdą ir komforto reikalavimus.

Kuo skiriasi „hansgrohe“ ir „AXOR“? O kuo skiriasi „Toyota“ ir „LEXUS“?

Labai Gerai ir DAR Geriau! Štai Jums ir atsakymas.

AXOR katalogai

Daugiau informacijos apie AXOR

2016.01.27