„Rainfinity“ – nauja dušo produktų kolekcija. Iš naujo atrasti dušo malonumai

Naujos dušo tendencijos

Inovacijomis garsėjantis Vokietijos gamintojas „Hansgrohe“ pristatė naują dušo produktų kolekciją „Rainfinity“, kuri į vieningą kompoziciją sujungia naujovišką stilingą dizainą, novatoriškas technologijas ir aukščiausią kokybę. Tai ne tik palaima kūnui, nauji pojūčiai duše, bet ir puošmena vonios kambariui. Modernus elegantiškos matinės baltos spalvos paviršius kartu su itin populiarios grafito spalvos dušo disku yra pagrindinis vonios kambario akcentas. Naujoviškos įgaubtos „Rainfinity“ dušo galvų formos, nauji sienos jungčių sprendimai bei praktiškas pečių dušas formuoja naujas industrijos tendencijas.

Inovatyvus požiūris į dušą

Stovėti lietuje dar niekada nebuvo taip gera.Ypač didelė 360 mm „Rainfinity“ dušo galva apgaubia vandeniu visą kūną – nuo galvos iki kojų. Inovatyvus sieninis laikiklis leidžia reguliuoti dušo galvą nuo 10 iki 30 laipsnių kampu – tai padeda rasti patogiausią dušo padėtį prausiantis. Prausimosi duše patirtį dar labiau sustiprina lengvai įgaubtas vandens purškimo paviršius ir dušo galvos purškimo skylių išdėstymas. Tai užtikrina, kad vanduo prausiantis bėgtų ne tik ant galvos ir pečių, kaip įprasta dušuose, bet švelniai apgaubtų visą kūną. Trys skirtingi vandens purškimo būdai transformuos jūsų kasdienį prausimąsi duše į nepakartojamą patirtį. Vandens purškimo technologija „PowderRain“ suteiks visiško atsipalaidavimo pojūtį. Tūkstančiai švelnių vandens mikrolašelių apgobs kūną tarsi minkštutė vandens antklodė – neįtikėtinai švelnus ir tylus dulksnos dušas nepaliks abejingų. Dušo galvos centre sukoncentruoti purkštukai su  „Intense PowderRain“ srove leidžia itin lengvai nuplauti šampūną. Perlų lašus primenantis krioklio režimas „RainStream“ atgaivina ir lepina jus pastoviu, didelio intensyvumo vandens purškimu, tuo pačiu masažuodamas pečius ir nugarą.

 „Rainfinity“ kolekcijoje siūlomas ir specialus pečių dušas – prie sienos tvirtinamas pailgas modulis sukuria krioklio efektą, kurio krintanti „PowderRain“ vandens srovė maloniai atpalaiduos jūsų pečius, o galva liks sausa. Tai labai turėtų patikti moterims, nes plaukai išlieka sausi. Šis prietaisas turi ir dar vieną labai praktišką funkciją – tai ir aukštos kokybės lentynėlė, ant kurios susidėsite gausybę dušo reikmenų.

Beje, kolekcijoje yra ir „Showerpipe“ dušo sistema, kuri dušo reikmenų susidėjimui turi dar daugiau vietos. Sistema susideda iš stacionaraus galvos dušo, rankinės dušo galvutės bei stačiakampio dušo vamzdžio, prie kurio pritvirtintos lentynėlės. Visiškai naujas dizainas vonios kambariui suteikia modernumo. Dušo funkcijas ypač paprasta pasirinkti – naujoviškas sienoje paslėptas termostatinio maišytuvo modulis leidžia tai padaryti vieno „Select“ mygtuko paspaudimu.

Rankinio dušo galvutė „Rainfinity“ linijoje gali būti skritulio formos arba pailga tartum lazdelė – galėsite pasirinkti pagal savo poreikius ir vonios kambario dizainą. Beje, rankiniame duše yra ir dar viena unikali funkcija – „MonoRain“ srovė, kurią sukurti įkvėpė gerai žinomas Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodas, naudojamas ir garsiausiuose Europos kurortuose. Taigi, su „Rainfinity“ dušo kolekcija į jūsų namus atkeliauja ir sveikatinimo procedūros, kuriomis galėsite lepintis vos tik užsimanę.

Dizaino laisvė

„Rainfinity“ dizainas – optinė ekstravagancija. Didžiulės kabančios dušo galvos bei rankinės dušo galvutės su spalvotomis detalėmis suteikia vonios kambariui jaukumo. Didelis „Rainfinity“ produktų asortimentas suteikia daug galimybių įrengti dušą pagal asmeninius poreikius: dušo gaminiai gali būti tvirtinami prie sienos ar lubų, rankinės dušo galvutės su vienu ar trimis skirtingais vandens purškimo režimais, tradicinio dizaino ar lazdelės formos – įmanoma visiška dizaino laisvė.

Kokybė su pridėtine verte nuo 1901 metų

Vokietijos kompanija „Hansgrohe“ įkurta 1901 metais ir iki šiol jos akcininkai yra įkūrėjo anūkai. Tradicijos ir lyderystė leidžia kompanijai užimti svarbią vietą santechnikos pramonėje. „Hansgrohe“ prekės ženklas reiškia novatoriškus sprendimus, funkcionalų dizainą ir nepriekaištingą kokybę vonios kambariui ir virtuvei. Atsižvelgiant į estetiką, novatorišką dvasią ir vokišką inžinerinę patirtį, gaminami produktai, kurie išsiskiria puikiu dizainu ir funkcionalumu. Nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tai pridėtinė vertė, kurią įvertins kiekvienas klientas. „Hansgrohe“ leidžia kiekvieną dieną vonios kambaryje ar virtuvėje džiaugtis vandens grožiu ir teikiama nauda.

„Made by Hansgrohe“ – tai kokybės ženklas, kurį apibūdina patogumas, išmanios funkcijos, paprastas montavimas, ilgaamžiškumas ir servisas. Tačiau „Hansgrohe“ kokybė taip pat turi ir kitą aspektą: amžinai gražūs produktai, kuriuos mylėsite net ir po daugelio metų! Tai yra dizaino ir funkcionalumo simbiozės rezultatas, kuris taip pat yra ir puiki investicija, nes būstas su tokia įranga visada bus vertingesnis. Gamintojas jau daugelį metų gaminių dizainą kuria kartu su pasaulinio lygio dizaineriais, o tai garantuoja lyderystę santechnikos pramonėje ir daug naujų netikėtų sprendimų, kurie kuria šių produktų dizaino tendencijas. Visi produktai gaminami derinant aukštąsias technologijas bei meistriškumą ir kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės medžiagas. Griežti kokybės reikalavimai ir reguliari nepriklausomų institutų priežiūra užtikrina nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgą naudojimo laiką.

Kompanijos sėkmė glūdi paprastoje filosofijoje – ten, kur žmonės ieško malonumo, jį privalu sukurti be jokių kompromisų.

Daugiau informacijos apie naujus „Rainfinity“ dušo produktus: www.hansgrohe.lt

2019.04.12