Apie mus

Individuali įmonė SANTOZA įkurta 2001 metais. Atstovaujame žinomus pasaulinio garso gamintojus iš Vokietijos: nuo 2001 metų Hansgrohe SE, nuo 2007 metų Zehnder Group ir nuo 2008 metų Duravit AG. Mūsų atstovaujami gamintojai turi šimtametę gamybos patirtį, savo srityse žinomi kaip išradėjai bei dizaino ir technologinių inovacijų lyderiai.

Mūsų įmonė pati tiesiogiai prekių neparduoda, tačiau vykdo visą kitą veiklą, susijusią su gamintojų prekių pardavimais. Partnerių sąrašą visada galite rasti mūsų ar gamintojų interneto puslapiuose.

Mūsų biure įrengta atstovaujamų gamintojų prekių ekspozicija. Čia laukiami visi norintys iš arčiau susipažinti su produktais, gyvai pamatyti galimus paviršius, gauti išsamią informaciją.

Kuo mes skiriamės nuo kitų gamintojų atstovų? Mes siūlome daugiau!

Klientams siūlome genialius sprendimus pagal individualius poreikius.

Bet kuriam projektui mes galime pasiūlyti beveik viską: visą gražiąją santechnikos dalį nuo vandens maišytuvų, dušo produktų, sanitarinės keramikos iki vonių ar baseinų; vonios kambario baldus; rankšluosčių džiovintuvus, radiatorius bei konvektorius; ir netgi spindulinio šildymo/vėsinimo ir vėdinimo sistemas!

Mes siūlome glaudų bendradarbiavimą ir puikią galimybę visą informaciją gauti vienoje vietoje.

Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.

Dirbkime kartu!